preload-image

Haberler

Yeni Portal Açıldı

Yeni Portal Açıldı

Masaüstü, tablet ve telefonda gezinmeyi destekleyen yeni portalımız açıldı.

Sanayinin gelişmesine pararlel olarak çevre kirliliği günden güne artıyor. Bina içi hava kalitesi de bundan etkileniyor. Binalarda iç hava kalitesinin iyileştirilmesi giderek daha önemli hale geliyor.

 
Özellikle toplu olarak yaşanan ve hijyen koşullarının önem taşıdığı alışveriş merkezleri, süpermarketler, hastaneler, spor salanları, sinema – tiyatro - konser salonları, okullar, müzeler ve benzeri yerler "havanın temizlenmesi ve iyileştirilmesi " gereken kapalı mekanlardır. Ayrıca endüstriyel tesislerde çalışanlar da, üretim sırasında açığa çıkan toz duman gibi insan sağlığına zararlı kirleticilerin etkisi altındadır. Bu gibi yerlerde iç hava kalitesini yükseltmek zorunludur. İç hava kalitesini yükseltmek için kullandığımız cihazların enerji verimliliği de büyük önem taşımaktadır, Çünkü enerji kullanım maliyetleri günden güne artmakta ve kullandığımız her birim enerji çevreye zarar vermektedir.
 
İşte bu bilinçle, iç hava kalitesi yükselten, enerji verimliliği yüksek ürünlerde, havalandırma- klima sektörüne 1988 yılından beri hizmet veriyoruz. Kaliteli ürün ve hizmet anlayışımıza ISO 9001-2008 belgesi ile tescilledik.
 
Mühendislerimiz, müşterilerin ihtiyaçlarını analiz eder, gerektiğinde yerinde keşif yaparak projeye özel çözümler üretir. Yurt içi ve yurt dışı bayilerimiz, ürünleri müşterilerimize kolaylıkla ulaştırır.
 
Yurt içi ve yurt dışı bayilerimiz, ürünleri müşterilerimize kolaylıkla ulaştırır.
 
Müşteri memnuniyetini sürekli kılmak amacı ile, satış sonrası hizmetlere de büyük önem vermekteyiz.
 
Havak ; kalite, güven, uygulanabilirlik ve yenilikçiliği sürekli müşteri memnuniyeti ile birlikte kendine misyon seçmiştir.

Diğer Haberler

VİLSAN İLAÇ – ANKARA Tesisleri...

HAVAK- CORAL marka TB BAG 400V ATEX Z22 serisi toz emiş cihazları tercih edilmiştir

Devamı

ROKETSAN – Lalahan/ANKARA Tesi...

HAVAK marka hava perdeleri tercih edilmiştir.

Devamı

DAIKIN TÜRKİYE GENEL MERKEZ ve...

HAVAK - DURKEE-SOX marka tekstil hava kanalları tercih edilmiştir.

Devamı

ASELSAN – Macunköy/ANKARA Tesi...

HAVAK marka hava perdeleri tercih edilmiştir.

Devamı

Ürünlerimizden

Broşür Talep

Back-To-Top