preload-image

Ürünler


Alüminyum ve epoksi kaplı alüminyum L model ham ya da epoksi kaplı alüminyum plakaların kıvrılmasından meydana gelir. Isı transferi yüzeyde meydana gelen türbülansla oluşur.


Türbülans artışı herhangi bir durgunlaşma noktası ve hız değişimi olmadan meydana gelir. Açık plakalar kondes suyunun kolayca plakalardan dışarı damlamasını sağlayarak tam bir hava değişimi oluşturulur. İç ve dış kılavuzlar yüzeydeki hava dağıtımını düzenler ve stratejik izolasyon metal içindeki ısı iletimini minimize eder. Bu yolla tüm ısı değiştirici her tülü ısıl koşullarda max. Performansta kullanılır.
Model L opsiyonel plaka aralıkları ile kullanılabilir. Bu aralıklar önemsiz olasılıklar için değil , basınç düşümü ve verime bağlı olarak malzeme kullanımını optimize eder. ( Daha geniş plakalı aralıkları herhangi bir çalışma noktasında daha yüksek verim sağlar.) Opsiyonel plaka aralıkları sayesinde Model L çok geniş bir hava debisi aralığı için uygundur. Nominal hava debisinin max. % 5 i oranında hava kaçağı vardır. Plakalarda kalıcı bir deformasyon oluşturmaksızın maksimum 700 Pa diferansiyel basınca kadar kullanılabilir.
 


Plaka malzemesi : Alüminyum / Epoksi kaplı alüminyum
Çerçeve malzemesi : Alüminyum
Sızdırmazlık eleman : Silikonsuz malzeme (max 90°C )
Kasa Dizayn : Boyalı alüminyum yapılabilir. Ayrıca özel dizaynlar
isteğe bağlıdır.

 

Ürün PDF

Broşür Talep

Back-To-Top