preload-image

Ürünler


Diğer ürünlerden farklı olarak Nanosox®-N serisi, hiçbir kimyasal işleme maruz kalmadan üretilir. Nano teknolojik malzeme ile dokunur ve kalıcı alev dayanım özelliğine sahiptir.

Üstün yangın güvenlik performansı yıkamadan sonra azalmaz. Nanosox®-N serisi yüksek basınç dayanıklılığı, gerilme direnci, sabit geçirgenlik, anti mikrobiyel, anti statik ve anti korozyon gibi yüksek kaliteli fiziksel özelliklere sahiptir.

10 adet standart geçirgenlik oranı ve 15 yıl garantisi ile ulusal ve uluslararası birçok patent ve sertifikaya sahip Nanosox®-N, en yüksek kaliteli kumaşa sahiptir ve sıkça kullanılan ürün serisidir.


N / Genel
Nanosox®-N kumaşından çeşitli geçirgenlikler ile üretilir. Tüm ısıtma ve soğutma gereken alanlar için genel konfor şartlarını sağlayan standart üründür.
N – M / Anti Mikrobiyel
Kalıcı anti mikrobiyel ve alev dayanım performansına sahip Nanosox®-N kumaşından üretilir. Genellikle gıda, ilaç, temiz oda gibi hijyenik ortam talep edilen çeşitli endüstriyel alanlarda kullanılır.
N – S / Anti Statik
Çeşitli geçirgenlik ve doğal anti statik lişere sahip kumaş kombinasyonu ile Nanosox®-N’ den üretilir. Genellikle elektronik, kimya, hassas üretim gibi statik hassasiyet gereken endüstriyel ortamlarda kullanılır.
N00 / Geçirgen Olmayan
Geçirgen olmayan Nanosox®-N kumaşından imal edilir. Genellikle depo, atölye gibi yüksek ve büyük alanların ısıtma ve havalandırmalarında kullanılırlar. Ayrıca, hafif soğutma gerektiren ortamlar için de tercih edilirler.Modeller
Yuvarlak – O Yarım Daire – D Geniş Yarım Daire
HD
Çeyrek Daire – Q Dikdörtgen – S
Hava Çıkış Modeli
Kafes Slot
Model-MS
S-slot
Model-SS
Lineer slot
Model-LS
Orifis – O Nozul – N Ayarlanabilir
Nozul-AN
Kauçuk
Halka-R
*Nozul Çapı : 1” / 1.5”, Kauçuk halka ölçüsü : 2” / 2.5”


Hava Akış Modelleri
PM - Geçirgen
EJ - Doğrudan Üşeme
PS - Geçirgen ve slotlu
PE - Geçirgen ve doğrudan üşeme
Renkler
Kırmızı Beyaz Sarı Bej Mavi Açık
Gri
Gri Yeşil Siyah Özel


Nanosox®-L , doğal kalıcı alev dayanıklı kumaş ile birlikte, yüksek basınç dayanımı,  gerilme dayanımı, sabit geçirgenlik gibi güvenilir ve kararlı fiziksel özelliklere sahip malzemeden üretilmiştir.

Nanosox®-L 5 standart geçirgenlik ve 10 yıl garanti sunmaktadır. Hiçbir kimyasal işlemden geçmeden yangın sınıfı ihtiyacını karşılamaktadır.
 

L / Genel: Nanosox®-L kumaşından çeşitli geçirgenlikler ile üretilir. Tüm ısıtma ve soğutma gereken alanlar için genel konfor şartlarını sağlayan standart üründür.
 

L – M / Anti Mikrobiyel: Anti mikrobiyel Nanosox®-L çeşitli geçirgenliğe sahip kumaştan üretilir. Genellikle gıda endüstrisi, tıp merkezi gibi temiz ortam talep edilenn çeşitli alanlarda kullanılır.


N – S / Anti Statik: Çeşitli geçirgenliğe sahip anti statik Nanosox®-L kumaşından üretilir. Genellikle elektronik ve hassas üretim gibi statik hassasiyet gerektiren endüstriyel ortamlarda kullanılır.


N00 / Geçirgen Olmayan: Geçirgen olmayan Nanosox®-N kumaşından imal edilir. Genellikle depo, atölye gibi yüksek ve büyük alanların ısıtma ve havalandırmalarında kullanılırlar.

Broşür Talep

Back-To-Top