preload-image

Kurumsal

Havak AŞ, 1988 yılının şubat ayında İstanbul’da kuruldu.Havak 26 yıldır havalandırma ve klima sektörünün  ihtiyacı olan yüksek kaliteli ürünleri satan firma oldu.Böylece  Havak, endüstrinin en çok aranan firmalardan biri oldu.
Misyonumuz:  Sürekli müşterilerimizin memnuniyeti için, yüksek kalitede, pratik , yenilikçi  ve güvenilir ürünler sağlamak .
Vizyonumuz:  Çevre sorunlarını ve dünya kaynaklarını göz önünde bulundurarak insan ihtiyaçlarını karşılamak.
 
Mühendislik yaklaşımımız: Mühendislerimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz eder, ona göre çözümler sunar ya da gerektiğinde yerinde keşif yaparak projeye özel çözümler üretirler.Havak ISO 9001-2008 kalite sertifikasına sahiptir.Havak CE sertifikasına sahiptir.
 
Sattığımız ürünler: Hava  dağıtım elemanları, Tekstil Hava kanalları ,Hava perdeleri, Nemlendiriciler, Nem alıcılar, Soğutucular,  Endüstriyel Havalandırma Sistemleri, Yenilenebilir Enerjili Ürünler, Isı geri kazanım üniteleri, ,Elektrikli ısıtıcılar, Kanal İmal  makineleri.
 
Ürettiklerimiz: Susturucular, Hava perdeleri 
 
Kilometre taşlarımız:
 
1 şubat 1988’de Fita LTD adıyla Fındıkzade’de kuruldu
1991 de ismi Havak LTD olarak değiştirildi.
1992 de Havak Shearflow firmasıyla birlikte çalışmaya başladı. Hava perdesi üreten  Shearflow firması İsveç Frico  firmasına satılınca ,Havak,  Frico ile çalışmaya başladı.
1993 Şubatında Havak, nemlendirici  konusunda  en önemli üreticilerden  olan İngiltere  Vapac firmasının Türkiye distribütörü oldu. 
1996 da Havak  Amerika' nın en büyük  nemlendirici firmalarından   Dri-steem firmasının Türkiye distribütörü oldu. 
1998 de Havak Fındıkzade 'den Topçular adresine taşındı.
1998 de  Atatürk Havalimanı  Serbest Bölgesinde kardeş firma Haven kuruldu.
2000 de Havak AB Sibe ve Twinseam şirketleri ile çalışmaya başladı. İsveçli AB Sibe firması atomizer tip nemlendirici üretiyor.
Danimarkalı Twinseam ise dikdörtgen biçimde kanal şekillendirme makinası üretiyor.
2001 de Havak İspanyol  Fisair ve Alman Airwin (BOGA )  şirketleri ile bağlantı kurdu ve bu şirketlerin Türkiye distribütörü oldu. Fisair evaporatif nemlendirici ve nem alıcı, Airwin (BOGA ) ise ultrasonik nemlendirici üretiyor.
2005 Havak, Alman Gelu firması ile Türkiye’de  Gelu’nun hava perdelerini satmak için anlaşma imzaladı.
2006 Havak, elektrikli ısıtıcı üreten İrlandalı Dimplex firması ile çalışmaya başladı.
2008 Bükreş, Romanya’da Havak İnternational kuruldu.
2008 de  Havak , İtalyan General Filter firması ile birlikte İstanbul’da hava filtresi üretmek amacıyla  General Filter Havak  firmasını kurdu.
2013 Havak LTD aynı sermaye yapısıyla HAVAK A.Ş . oldu.
2013 yılında  Güneş Enerjili Çatı Aspiratörü , Rüzgar Enerjili Çatı Aspiratörü  ve Gün Işığı Aydınlatma  ürünlerinin üretimini yapan SG Eco firmasının  Türkiye  distribütörü oldu. Ve en son olarakta  2014 yılının ilk aylarında, Endüstriyel Havalandırma Sistemlerinin üretimi konusunda Avrupa’nın  en iyi markalarından  olan  İtalyan Coral firmasının Türkiye distribütörü olmuştur.

 

Ürünlerimizden

Broşür Talep

Back-To-Top