preload-image

Merkezi Sistem Yüksek Vakum Ünitesi


Coral S.P.A.' nın deneyimi ve araştırması Pulsotronic filtresinin geliştirilmesini sağladı.

 Bu modern yuksek basınçlı emiş cihazı; sıva, kompozit malzeme, taş işleme, mermer işleme ve zımpara taşlama işlemlerinde ortaya çıkan kuru taşlama tozunun aspirasyonu için dizayn edilmiştir.
 
Merkezi sistemlere uygun olması, moduler çozumler gerektiren yerlerde ustun çok yonluluğu, herhangi bir operasyonel gereksinimi karşılayacak tatmin edici çozumler sunmasını sağlar.
 
Pulsotronic unitesi, maksimum işletme verimliliği için, filtre kartuşlarının tıkandığı dereceye gore kendi ayarlarını kendiliğinden değiştirebilen, gelişmiş elektronik kontrol unitesi tarafından yonetilen bir basınçlı hava temizleme sistemi ile donatılmıştır.
 
Bu, optimize edilmiş basınçlı hava tuketimi, filtreleme elemanları uzerinde daha az mekanik zorlanma yaptığı için omrunu uzatır. Standart sistem ayrıca, filtrelerin tıkanma oranını goruntuleme imkanı sunar.
 
Pulsotronic cihazı, herhangi bir kullanım koşulunda elektrik tuketimini ve emiş verimliliğini optimize etmek için, motor hızını ayarlayabilen bir basınç dengeleyici (isteğe bağlı) tarafından çalıştırılan frekans invertoru ile donatılabilir.
 
Unitenin tasarımcıları dikkatlerini gurultu kontrolune odaklamışlardır, pompayı ve temizleme sistemini ses yalıtımlı bir kısma yerleştirmişlerdir, boylece gurultu emisyon seviyesini mevcut yonetmelikler (72 db) tarafından gereken sınırların çok altında tutmuşlardır.
 
Yapılan çalışmanın sonucunda filtre, ATEX 94/9/EC direktifine uygun olarak sunulan  cihazları kullanarak duzgun bir şekilde korunabilir.
 
Bunların istenmemesi ve kurulması durumunda, kullanıcı 99/92/EC direktifinde (ATEX 137) tanımlanan tum sorumluluğu ustlenmektedir.
 
Pulsotronic filtresinin ATEX versiyonu, ATEX 94/9/EC direktifinin ongorduğu seviyeye gore daha yuksek bir patlama koruması gerektiren ortamlarda çalışaçak şekilde tasarlanmıştır. Ustun yapısal direnci, sonlu elemanlar metodu urun tasarımı (FEM
 
ANALYSIS), kaynak prosesleri icin UNI EN 288-4 direktifine ve 97/23 (PED) standardına gore tasarım tutarlılığına uygunluğun bir sonucudur. Bu ustun mekanik basınç direnci değerleri PULSOTRONIC filtrenin ST2 sınıfı tozlarla kullanılmasına izin verir.
 

Ürün PDF

Broşür Talep

Back-To-Top